Praca Terapeuta Integracji Sensorycznej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Terapii i Rozwoju Karuzela Zmysłów
24. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Szanowni Państwo,
dynamicznie rozwijające się Centrum Terapii i Rozwoju Karuzela Zmysłów w Warszawie przy ul. Taylora 6 w Ursusie poszukuje terapeuty integracji sensorycznej do pracy z dziećmi i młodzieżą.
Oferujemy:
- pracę wyłącznie stacjonarną w siedzibie naszego Centrum
- pracę w godzinach popołudniowych od 13.00/14.00 i/lub w soboty w godz. 9.00-13.00
- pracę z dziećmi od 3 rż, młodzieżą i ich rodzicami/opiekunami
- możliwość wymiany doświadczeń z pracującym u nas specjalistami
- miłą atmosferę pracy
- pracę w zespole interdyscyplinarnym
- długoterminową współpracę
- pracę w komfortowych salach terapeutycznych
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
- obsługę recepcyjną grafiku
- współpracę w oparciu o um. zlecenie lub B2B
Zakres obowiązków:
- prowadzenie terapii indywidualnej (bez przeprowadzania diagnoz SI)
- przygotowywanie pisemnych opinii/zaleceń dla swoich pacjentów
- współpraca z rodzicami/opiekunami pacjentów
- prowadzenie dokumentacji dotyczącej procesu terapeutycznego
Nasze oczekiwania:
- wykształcenie kierunkowe - studia podyplomowe lub kurs
- doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami
- gotowość do pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi
- znajomość różnych metod terapeutycznych oraz umiejętność dostosowywania ich do potrzeb dziecka
- gotowość do pracy w godzinach popołudniowych
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres @ w tytule wpisując "aplikacja na stanowisko terapeuty SI"
Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

  • Praca Warszawa
  • Terapeuta Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864