PRACA szuka człowieka
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Kot Nieruchomości
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PRACA
CV na: @
Kot Nieruchomości to dynamicznie rozwijające się̨ biuro nieruchomości działające nieprzerwanie od 2015 roku. Specjalizuje się̨ w dostarczaniu kompleksowych usług z obszaru doradztwa i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy do naszego biura zaangażowanych osób na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży Kot Nieruchomości
Twój zakres obowiązków:
• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami i kontrahentami
• Kompleksowa obsługa klienta w procesie zakupu nieruchomości
• Prezentacja oferty
• Aktywna sprzedaż oferty dewelopera (m. in. odpowiadanie na maile, telefony i zapytania Klientów)
• Kompletowanie dokumentów i zawieranie umów sprzedaży
• Reprezentowanie firmy jako pełnomocnik
• Kontakt z kancelariami notarialnymi, bankami itp.
• Monitoring konkurencji
• Obsługa posprzedażowa
Nasze wymagania:
• Znajomość lokalnego rynku nieruchomości
• Doświadczenie na rynku nieruchomości
• Wysoka kultura osobista
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Operatywność i dynamizm w działaniu
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy
• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B)
• Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
• Udział w ciekawych projektach
• Możliwości rozwoju zawodowego
OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA MAILA: @

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315