Praca - Specjalista w wiedzą techniczną.
  • Raszyn
Raszyn, Raszyn, Mazowieckie, Polska
INFOV Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Miejsce pracy: Sękocin Nowy
Początek pracy: od zaraz.
Oczekiwania: -Komunikatywność; -Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość; -Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym; -Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku; -Dobra znajomość pakietu MS Office; -Podstawowa wiedza techniczna; -Gotowność do podjęcia szkolenia;
Obowiązki: -Praca w biurze; -Sprzedaż towarów; -Przyjmowanie i wysyłka towarów; -Wprowadzanie danych do systemu; -Wykonywanie samodzielnych zadań przydzielonych przez przełożonego;
Oferta: -Umowa o pracę na czas nieokreślony po 2-miesięcznym okresie próbnym; -Wynagrodzenie 5600 zł netto; -Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00, ewentualne wyjazdy na targi; -Praca w sklepie, biurze.
Aleja Krakowska 9,
05-090, Sękocin Nowy @ +48 502 060 817 +48 518 626 397

  • Praca Raszyn
  • Raszyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521