Praca SPECJALISTA ds. SZKOLEŃ - INTER WIEDZA
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Towarzystwo Oświatowo-Naukowe Inter-Wiedza
8. 8. 2024

Inter-Wiedza to stabilna firma - jesteśmy na rynku od 1990 roku. Stawiamy na jakość naszych szkoleń, jak też na obsługę klienta.
Naszą firmę tworzą ludzie, lubimy angażujące projekty i ciągły rozwój!
DOŁĄCZ DO NAS!
Aktualnie poszerzamy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. szkoleń.
Kogo szukamy?
• Osoby, która jest komunikatywna, potrafi dobrze zorganizować czas swojej pracy i jest nastawiona na realizację celów
• Mile widziane: doświadczenie w obsłudze klienta, prawo jazdy kat. B
Jeśli lubisz ludzi i potrafisz z nimi rozmawiać, jesteś osobą zorganizowaną, pozytywną, odnajdujesz się w pracy z dokumentacją a obsługa komputera nie stanowi problemu – APLIKUJ! Chcemy Cię poznać! :)
GWARANTUJEMY:
• zatrudnienie na pełen etat
• umowę o pracę
• stałą podstawę wynagrodzenia + premię uznaniową
Twoje zadania:
• Kontakt z klientami i wykładowcami
• Budowanie pozytywnych relacji z klientami i wykładowcami
• Organizacja szkoleń
• Obsługa dokumentacji
KONTAKT: Małgorzata Hamadyk tel. 668 809 237

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Specjalista ds. turystyki Opole
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Opole
  • Specjalista ds. finansów Opole
  • Specjalista ds. reklamy Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544