PRACA Specjalista ds. ochrony środowiska
  • Dębica
Dębica, Dębica, Podkarpackie, Polska
Dwór na Wolicy
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
Miejsce pracy: Dębica
Zapewniamy:
• Umowę o pracę
• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia zewnętrzne oraz przekazywanie praktycznej wiedzy przez naszych pracowników
• Wynagrodzenie dopasowane do Twojego doświadczenia i zaangażowania
• Dodatkowe ubezpieczenie w ramach ubezpieczenia grupowego
• Przyjazne miejsce pracy z ludźmi pełnymi pasji i młodymi duchem
• Praca w biurze w godzinach 7-15 lub 8-16
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ochrony środowiska lub chemiczne
• Znajomości chemii – warunek konieczny
• Umiejętność interpretacji kart charakterystyki substancji chemicznych
• Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska
• Mile widziana znajomość obowiązujących przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska
• Łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
• Umiejętność pracy zespołowej
• Obsługa pakietu Office
• Mile widziana bardzo dobra znajomość Microsoft Excel
• Sumienność, dokładność, otwartość na nowości, chęć rozwoju
Obowiązki:
• obsługa bazy BDO (w zakresie pełnej sprawozdawczość odpadowej oraz produktowej, KPO, KEO)
• obsługa bazy KOBiZE
• obsługa bazy CRO
• obsługa bazy SENT
• obsługa bazy BDS i BDR
• sprawozdawczość GUS
• naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska wraz ze sprawozdawczością
• uczestnictwo w audytach środowiskowych
• bieżący kontakt z kontrahentami
• Oferty na adres: @
• Osoba do kontaktu:
• Agata Berek-Buch
• Tel. 508 952 077

  • Praca Dębica
  • Dębica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851