Praca: ŚLUSARZ / SPAWACZ
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, opolskie, Polska
fajnarobota.pl
18. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla lidera w branży transportu kolejowego poszukujemy ślusarzy/spawaczy do pracach przy naprawach i remontach elementów taboru kolejowego.
Zakres obowiązków to: - Spawanie konstrukcji stalowych przy naprawie wagonów towarowych - Prace ślusarsko monterskie
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie zawodowe  - Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku - Podstawowa znajomośc rysunku technicznego - Uprawnienia do spawania metodą TIG 141 - Sumienność, rzeletnośc i zaangażwoanie
Mile widzane: - Uprawnienia dozorowe - Uprawnienia ręcznego przecinacza gazowego
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie - Umowa o pracę na pełen etat - Godziny pracy 06:00 - 14:00 - Wynagrodzenie do 6400 brutto/miesiąc
Dodatkowo: - Dodatkowy dzień wolny od pracy - Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do grupowego ubezpieczenie na życie - Pakiet sportowy - Prywatna opieka medyczna - Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół” i kolonii dla dzieci - Doładowanie karty przedpłaconej - bonusy na święta - Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych - Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Ślusarz Kędzierzyn-Koźle
  • Spawacz Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662