Praca Ślusarz-Piaskarz
  • Bielsk
Bielsk, Bielsk, mazowieckie, Polska
N&N NADRATOWSKI s.j.
6. 10. 2024

Jesteśmy prężną, polską, rodzinną firmą produkującą maszyny i urządzenia dla przemysłu spożywczego. Naszym ulubionym surowcem jest stal nierdzewna. Mamy zasięg globalny. Działamy na rynku od 2001 roku.Obecnie jesteśmy w fazie przekazania do użytkowania nowej hali produkcyjnej wraz z biurem.

Obowiązki

  • drobne prace ślusarskie
  • obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi (np. wiertarki, szlifierki, itp.),
  • obsługa piaskarki (śrut szklany, ceramiczny)
  • piaskowanie części maszyn ze stali INOX
  • bieżąca konserwacja piaskarki

Wymagania

  • Kreatywność oraz otwartość na nowe wyzwania,
  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność
  • mile widziane uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowa o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji międzynarodowej na rynku
  • solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy i dodatków stanowiskowych)
  • podwyższanie oraz zdobywanie nowych kwalifikacji i uprawnień
  • niezbędne narzędzia i materiały do pracy,
  • indywidualna odzież ochronna najwyższej klasy - klimatyzowana
  • nowa siedziba w atrakcyjnej lokalizacji
  • nowoczesny park maszynowy
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • bonusy świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci itp.
  • przerwy urlopowe/świąteczne zaplanowane z dużym wyprzedzeniem
  • parking pracowniczy

  • Praca Bielsk
  • Ślusarz Bielsko-Biała
  • Ślusarz Bielsk
  • Ślusarz Bielsk Podlaski
  • Ślusarz bielski
  • Bielsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563