Praca recepcja, kelner do hotelu w Karpaczu | zakwaterowanie
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
hotel Karpacz
3. 8. 2024

Nowo otwarty obiekt hotelowy w Karpaczu poszukuje: recepcjonistów, kelnerów. Zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie oraz świetną atmosferę.
RECEPCJA
Zakres obowiązków: obsługa klienta przyjmowanie rezerwacji meldowanie i wymeldowanie gości rozliczenia odbieranie telefonów i poczty e-mail
Wymagamy: chęci do pracy zaangażowania mile widziane osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku
Oferujemy: nieodpłatne (oprócz wypłaty) zakwaterowanie w nowoczesnym pokoju hotelowym wraz z pełnym całodniowym wyżywieniem możliwość rozwoju i awansu pracę w rozwijającym się zespole, który wspólnie tworzy przyjazną przestrzeń pracy.
KELNER
Do podstawowych obowiązków należeć będzie: Obsługa gości indywidualnych oraz grupowych Przygotowanie sali pod konkretne wydarzenia Obsługa gości oraz reagowanie na prośby gości i uwzględnianie ich sugestii Przyjmowanie zamówień przy stolikach Podnoszenie zamówień Przywitanie gości Zapewnienie czystości na stanowisku pracy Dbanie o czystość Dbanie o pozytywny wizerunek Sprzątanie stolików
Oczekujemy: Miłej aparycji Wysokiej kultury osobistej Pozytywnego nastawienia w kontaktach z ludźmi Dobrej organizacji pracy Umiejętności współpracy w zespole. Zaangażowania Dyspozycyjności Język angielski/niemiecki mile widziany
Oferujemy: Możliwość rozwoju i czynnego budowania marki hotelu Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji pracę w rozwijającym się zespole, który wspólnie tworzy przyjazną przestrzeń pracy wiele możliwości specjalizowania się nieodpłatne (oprócz wypłaty) zakwaterowanie w nowoczesnym pokoju hotelowym wraz z pełnym całodniowym wyżywieniem
W związku z możliwością nieodpłatnego zakwaterowania, zachęcamy do rekrutacji osoby z całej Polski.
Prosimy o wysyłanie CV z aktualnym zdjęciem.

  • Praca Warszawa
  • Kelner Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Technik kelner Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567