Praca psychoterapeuta
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Dobrostan Centrum Terapii
9. 8. 2024

Wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie (psychologia i kierunki pokrewne) Ukończony 2 rok szkolenia ( mile widziane także osoby w trakcie szkolenia i z ukończonym szkoleniem z terapii par) Dyspozycyjność minimum 10 h w tygodniu Zaangażowanie Doświadczenie w pracy ( także w formie staży i wolontariatów)
Warunki pracy: 100-120 zł za sesję indywidualną (w zależności od wykształcenia, doświadczenia, dyspozycyjności i formy zatrudnienia) 140 - 150 zł za sesję par komfortowo urządzone i wyposażone nowe gabinety na Widzewie - Smetany 4/82 i na Chojnach - Białostocka 23/1 elastyczny grafik (pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 21.00, możliwość pracy także w soboty) zaplecze socjalne (kawa, herbata) system rezerwacji wizyt możliwość otwarcia konta i promocji na portalu Znany Lekarz dofinansowanie do superwizji interwizje zespołowe dostęp do platformy szkoleniowej koleżeńska atmosfera wspierający zespół wykwalifikowanej kadry umowa współpracy B2B lub zlecenie długofalowa współpraca bezpłatne miejsca parkingowe bezpośrednio przy poradni
Obowiązki:
- Prowadzenie konsultacji i procesów terapeutycznych młodzieży, osób dorosłych i par.

  • Praca Łódź
  • Psychoterapeuta Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544