PRACA PRZY WYKŁADANIU TOWARU ŚWIEŻEGO – OD ZARAZ
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, Pomorskie, Polska
FallWork Sp. z o.o
8. 8. 2024

Poszukiwane osoby do pracy na stanowisku wykładania towaru w sieci znanych sklepów
Obowiązki:
• Wykładanie towaru zgodnie z zasadami FIFO
• Rozładowywanie dostaw
• Drukowanie etykiet cenowych
• Dbałość o ekspozycję towaru
Nasze wymagania:
• Aktualna ks. Sanepid lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Chęci do pracy
• Samodzielność
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej
Oferujemy:
• Możliwość dopasowania grafiku do swoich potrzeb
• Wypłaty co tydzień
• Wsparcie koordynatora przez cały okres zatrudnienia
• Natychmiastowe zatrudnienie
• Pełne przeszkolenie przed rozpoczęcem pracy
ZADZWOŃ 883-088-413
Pamiętaj o dodaniu do swojej aplikacji, klauzuli RODO: „„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544