Praca przy produkcji wysokiej jakości drzwi | nawet 5300 zł NA RĘKĘ
  • Dobrzeń Wielki
Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Wielki, Opolskie, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Obowiązki:

  • Obsługa ręcznej spawarki, szlifierki, wiertarki, wkrętarki
  • Montaż elementów
  • Wytwarzanie produktów zgodnie z zatwierdzonymi harmonogramami i standardami jakości
  • Praca zgodnie z instrukcjami na stanowisku pracy
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie (na jednym ze stanowisk)
  • Znajomość metod spawania MIG, MAG (na jednym ze stanowisk)

OFERUJEMY:

Zapewniamy:

  • Zarobki nawet do 5300 zł NA RĘKĘ!
  • Premie za frekwencję (do 15% stawki podstawowej)
  • Godziny gwarantowane umową
  • Możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Tygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia
  • Rekrutację online
  • Helpdesk od 09:00 do 17:00
  • Karta Multisport
  • Dostęp do pakietu medycznego

  • Praca Dobrzeń Wielki
  • Pracownik produkcji Dobrzeń Wielki
  • Dobrzeń Wielki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584