Praca Przy Produkcji Wysokiej Jakości Drzwi | Nawet 5300 Zł Na Rękę
  • Dobrzeń Wielki
Dobrzeń Wielki, Dobrzeń Wielki, Opole Voivodeship, Polska
OTTO WORK FORCE CENTRAL EUROPE SP. Z O.O.
28. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obowiązki: Obsługa ręcznej spawarki, szlifierki, wiertarki, wkrętarki Montaż elementów Wytwarzanie produktów zgodnie z zatwierdzonymi harmonogramami i standardami jakości Praca zgodnie z instrukcjami na stanowisku pracy Dbanie o porządek na stanowisku pracy WYMAGANIA: Wymagania : Minimalne doświadczenie (na jednym ze stanowisk) Znajomość metod spawania MIG, MAG (na jednym ze stanowisk) OFERUJEMY: Zapewniamy : Zarobki nawet do 5300 zł NA RĘKĘ Premie za frekwencję (do 15% stawki podstawowej) Godziny gwarantowane umową Możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków Tygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia Rekrutację online Helpdesk od 09:00 do 17:00 Karta Multisport Dostęp do pakietu medycznego

  • Praca Dobrzeń Wielki
  • Pracownik produkcji Dobrzeń Wielki
  • Dobrzeń Wielki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392