Praca przy produkcji gier| Zarabiaj nawet 5000 zł netto miesięcznie!
  • Podłęże
małopolskie, Podłęże, Małopolskie, Polska
OTTO Work Force
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pakowanie gotowego produktu
  • Praca przy liniach produkcyjnych
  • Realizacja planu we współpracy z zespołem
  • Utrzymywanie porządku w wyznaczonych obszarach
  • Przestrzeganie zasad BHP

WYMAGANIA:
  • zdolności manualnych
  • chęci do nauki oraz motywacji do pracy

OFERUJEMY:
  • pewne, legalne zatrudnienie na umowę zlecenie
  • stabilny zarobek nawet do 5000 zł netto miesiecznie
  • premię uznaniowę
  • Pracę w systemie zmianowym po 8, 10 lub 12 godzin dziennie - Im więcej przepracujesz, tym więcej zarobisz.
  • cotygodniowe wypłaty zawsze na czas
  • ciekawą pracę w kameralnej atmosferze
  • ubezpieczenie pracownicze
  • rekrutację w 100% online
  • helpdesk od 9.00 od 17.00

  • Praca małopolskie
  • Pracownik produkcji małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532