Praca przy produkcji dla kobiet i mężczyzn - Osina
  • Osina
Osina, Osina, Łódzkie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
13. 9. 2024

Do firmy zajmującej się produkcją suchych przekąsek i bakalii poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Opis stanowiska:

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Pakowanie towaru
  • Kontrola jakości

Wymagania:

  • Aktualna książeczka/ badania sanepidu - wymóg konieczny

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Stawka godzinowa 28,10 zł/h + 20% premii za pracę w nocy
  • 3 zmiany ( 6-14/ 14-22/ 22-06)
  • Umowa zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o prace

KRAZ 25663

  • Praca Osina
  • Pracownik produkcji Osina
  • Osina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567