Praca przy produkcji detali | ZGARNIJ SUPER BONUSY!
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
OTTO Work Force
8. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa centr obróbczych i obróbka mechaniczna detali,
  • Dbałość o jakość produktów, weryfikacja wad, kontrola maszyn,
  • Odpowiedzialność za jakość pracy.

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i zaangażowanie.

OFERUJEMY:
  • Premie: kwartalne do 550 zł brutto, roczna do 3000 zł brutto,
  • Benefity: żeton na 6 zł na dzień pracy do wykorzystania w automatach, w pełni wyposażona kuchnia, odzież robocza,
  • Cotygodniowe wypłaty,
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • Dostępny transport miejski do miejsca pracy,
  • Harmonogram pracy: 3-zmianowy od poniedziałku do piątku, z możliwością pracujących sobót.

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik produkcji Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293