Praca przy linii produkcyjnej
  • Grodzisk mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Aż 98% ankietowanych pracowników, których zatrudniamy dla tej firmy wysoko ocenia kierownictwo, współpracowników oraz pracę przez Randstad - dołącz do nich i zacznij z Nami swoją przygodę.

Weź kogoś ze sobą do pracy - damy Ci 50 PLN na start!Nie czekaj i aplikuj przez formularz, zadzwoń lub wyślij SMS o treści„BUŁECZKI” na nr. 607 608 231

MIEJSCE PRACY: GRODZISK MAZOWIECKI

Oczekujemy

  • Badań sanepidu - jeśli ich nie masz, wyrobimy je dla Ciebie! (i za to zapłacimy)
  • Gotowości do podjęcia pracy zmianowej
  • Dyspozycyjności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS + płatny urlop wypoczynkowy)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Bezpłatny transport
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • deputat słodkich bułeczek dla Ciebie, Twojej rodziny oraz znajomych!
  • wsparcie moje oraz wykwalifikowanego trenera we wprowadzeniu w obowiązki!
  • jeśli masz dosyć zimnych magazynów to jest miejsce dla Ciebie!

Zadania

  • Proste prace przy linii produkcyjnej
  • Dosypywanie surowców niezbędnych do produkcji
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179