Praca przy kontroli jakości w Niemcach (LB)
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
SGP GROUP
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wizualna kontrola komponentów pod kątem potencjalnych rys/defektów,
  • wykonywanie prostych czynności manualnych związanych z kontrolą,
  • pakowanie, skanowanie etykiet.

WYMAGANIA:
  • spostrzegawczość i dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • samodzielność w organizacji pracy.

OFERUJEMY:
  • praca od zaraz,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością pełnego oskładkowania,
  • wynagrodzenie w wysokości 27,70 - 29,00 zł/h brutto,
  • szkolenie wdrażające,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto.

  • Praca Częstochowa
  • Kontroler jakości Częstochowa
  • Doradca podatkowy w Polsce Częstochowa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Częstochowa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190