Praca przy inwentaryzacji w Wolanowie
  • Wolanów
Wolanów, Wolanów, Mazowieckie, Polska
Jobman Group
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej
Termin: 18.06.2024
Miejsce pracy: Wolanów
Organizujemy bezpłatny dojazd na inwentaryzację w miejscowości Wolanów z Radomia.
OBOWIĄZKI:
- liczenie towaru
- dbanie o czystość stanowiska pracy
- orientacyjne godziny pracy: 22:00-04:00 (o rzeczywistym zakończeniu decyduje kierownik inwentaryzacji)
WYMAGANIA:
- dyspozycyjność dnia 18.06
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- pełnoletniość
- komunikatywność i odpowiedzialność
OFERUJEMY:
- umowę zlecenie
- stawkę 28 zł/h brutto
- wynagrodzenie w formie tygodniówki
- możliwość pracy ze znajomymi
- szkolenie stanowiskowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu)
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub smsowy z dopiskiem "Inwentaryzacja Wolanów"

  • Praca Wolanów
  • Wolanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851