Praca przy inwentaryzacji w Kowalu 17.06
  • Kowal
Kowal, Kowal, Kujawsko-pomorskie, Polska
Jobman Group
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Pomoc przy inwentaryzacji - oferta pracy tymczasowej
Termin: 17.06.2024
OBOWIĄZKI:
- liczenie towaru
- dbanie o czystość stanowiska pracy
- orientacyjne godziny pracy: 20:00 - 02:00 (o rzeczywistym zakończeniu decyduje kierownik inwentaryzacji)
WYMAGANIA:
- dyspozycyjność dnia 17.06
- umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
- pełnoletniość
- komunikatywność i odpowiedzialność
OFERUJEMY:
- umowę zlecenie
- stawkę 27,70 zł/h brutto
- wynagrodzenie w formie tygodniówki
- możliwość pracy ze znajomymi
- szkolenie stanowiskowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
- obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu)
Osoby zainteresowane prosimy o smsa na numer 797594766 z dopiskiem "Inwentaryzacja Kowal"

  • Praca Kowal
  • Kowal - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851