Praca Przedstawiciel handlowy
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy
7. 5. 2024

Firma Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy, wyłączny dystrybutor analizatorów składu ciała InBody oraz sprzętu treningowego, poszukuje kandydata na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.
Przedstawiciel InBody, miejsce pracy: Białystok
Obszar pracy: cała Polska
Opis stanowiska:
Przedstawiciel InBody zajmuje się sprzedażą analizatorów składu ciała na rynek medyczny, dietetyczny oraz sportowy. Praca na stanowisku przedstawiciela wymaga samodzielności, łatwości nawiązywania kontaktów, znajomości technik negocjacyjnych i sprzedaży. Pracujący w tym zawodzie muszą być gotowi na częste wyjazdy służbowe na terenie całej Polski, a także czasowe wyjazdy szkoleniowe za granicę.
Zakres obowiązków:
 pomoc w doborze asortymentu z oferty potencjalnym klientom
 prowadzenie doradztwa związanego z wykorzystaniem analizatorów składu ciała oraz doradztwa technicznego
 przygotowywanie ofert indywidualnych
 prowadzenie promocji i sprzedaży produktów InBody
 prowadzenie promocji i sprzedaży sprzętu siłowego i treningowego Maniac Gym
 wyjazdy na konferencje tematyczne, przygotowanie i obsługa stanowisk targowych
 wykonywanie pomiarów analizy składu ciała
 dostawa sprzętu bezpośrednio do klienta
 przeprowadzanie prezentacji analizatorów składu ciała wg klucza klientów
 przeprowadzanie szkoleń z zakresu wykorzystania analizatorów
 realizacja planów sprzedażowych, nawiązywanie i utrzymanie kontaktów handlowych
 przygotowywanie zestawień i raportów
 prace biurowe
Nasze oczekiwania:
 wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów niestacjonarnych (związane z dietetyką medycyną, wychowaniem fizycznym),
 mile widziane doświadczenie w handlu,
 prawo jazdy kat. B,
 j. angielski na poziomie minimum B2 umożliwiającym swobodną komunikację,
 bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
 wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
 umiejętności zarządzające i organizacyjne
Zapewniamy:
 wynagrodzenie podstawa + prowizja uzależniona od wyniku
 zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po odbytym szkoleniu
 niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy na potrzeby wyjazdów)
 szkolenie z technologii i obsługi analizatorów składu ciała
 nieskończona możliwość rozwoju osobistego
 pełną wyzwań pracę z globalnymi markami
 wsparcie ze strony pozostałych członków zespołu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego z dopiskiem przedstawiciel InBody na @

  • Praca Białystok
  • Przedstawiciel handlowy Białystok
  • Dyrektor handlowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293