Praca Produkcyjna - ŻYWIEC - Twoja Szansa na Szybkie Zatrudnienie!
  • Żywiec
Żywiec, Żywiec, Śląskie, Polska
Adecco Poland Sp. z o.o.
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa oraz kontrola maszyn produkcyjnych

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Wiek minimum 18 lat

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie: Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia na stałe pod Klienta
  • Łatwy start: Możliwość obejrzenia hali produkcyjnej przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu
  • Szkolenia i wsparcie: Profesjonalne wdrożenie oraz pomoc ze strony doświadczonego zespołu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Terminowe wypłaty, wyższe stawki za pracę nocną i weekendową
  • Premie: Bonusy za efektywność i polecenie znajomych
  • Nadgodziny: Płatne 100% i 200% za dodatkowe godziny pracy
  • Dodatkowe benefity: Darmowy parking oraz karta MultiSport
  • Pełne zabezpieczenie: Opłacone składki ZUS, płatne urlopy i inne świadczenia

  • Praca Żywiec
  • Żywiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567