Praca produkcyjna w firmie cateringowej od ZARAZ
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy od zaraz?
Chcesz być częścią firmy, która jest liderem w swojej branży?
Nowoczesna firma cateringowa zaprasza do współpracy na stanowisku
PRACOWNIKA PRODUKCJI OD ZARAZ!
Miejsce pracy: Wysogotowo

Doświadczenie, rozwój, szybkie zatrudnienie- u nas to zdobędziesz :)

Oczekujemy

  • książeczki dla celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny!
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (z żywnością, w restauracjach, w firmach produkcyjnych z branży spożywczej itp)
  • chęci do pracy i nauki
  • samodzielności i dyspozycyjności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą)
  • atrakcyjnie wynagrodzenie podstawowe do 6000 zł/ msc
  • pracę w systemie 2-zmianowym
  • darmowy transport z ul. Bułgarskiej w Poznaniu
  • darmowy posiłek
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych m.in. prywatną opiekę medyczną

Zadania

Będziesz odpowiedzialny za:
• wykonywanie czynności kuchennych zgodnych z zasadami jakości i bezpieczeństwa
• dbanie o wysoką jakość przygotowywanych posiłków

  • Praca Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370