PRACA: Pracownik Ochrony - Carrefour WARSZAWA OCHOTA
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
23. 5. 2024

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Obecnie poszukujemy pracownika ochrony do jednego z naszych obiektów handlowych Carrefour zlokalizowanego w Centrum Handlowym Reduta w Warszawie.

Doświadczenie nie jest wymagane!

Możliwość pracy dorywczej, ale i na stałe.

Mile widziani studenci.

System godzinowy: 6:00-14:00/9:00-21:00/14:00-22:00 - grafik elastyczny, ustalany indywidualnie.

Zadania:

  • Praca na linii kas

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Zaangażowanie
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Spostrzegawczość
  • Punktualność,
  • Mile widziane doświadczenie, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:

  • 28.00zł brutto - dla studentów NETTO!
  • Umowa o pracę
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Opiekę przełożonego
  • Pełne i bezpłatne umundurowanie

Osoby zainteresowane pracą prosimy o aplikację przez portal lub telefonicznie 6.0.1.0.7.2.7.3.1.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownik kolei Warszawa
  • Pracownik umysłowy Warszawa
  • Pracownik fizyczny Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509