Praca Pracownik do demontażu samochodów, odzysku części
  • Brodnica
Brodnica, Brodnica, Kujawsko-pomorskie, Polska
auto-tylice
4. 6. 2024

UWAGA: Zapraszamy do wysyłania CV poprzez wiadomość, każdy kandydat otrzyma odpowiedź po zakończeniu rekrutacji.
Firma AUTO-TYLICE
zajmująca się sprzedażą używanych części samochodowych,
poszukuje pracownika do demontażu aut, praca od zaraz
Zadania
- demontaż aut na drobne części (zgodnie z wytycznymi naszej firmy)
- demontaż pojedynczych części tak by nie uszkodzić pozostałych
- odpowiednie podpisywanie oznaczanie części
- weryfikacja dostępności części na placu i magazynie
- zachowanie BHP i PPOŻ
- dbanie o narzędzia i sprzęt warsztatowy
Wymagania
- Znajomość i wiedza na temat części samochodowych
-Sumienność, punktualność, dokładność, staranność
-Otwartość na nową wiedzę
Oferujemy
-Umowa zlecenie wynagrodzenie 3000zł-5000zł brutto
-Wdrożenie stanowiskowe w okresie próbnym
-Możliwość naprawy swoich aut w warsztacie firmy
-Praca od pon. do pt. od 09.00-17.00 oraz 9.00-13.00 (co druga sobota)
-Dobre warunki zatrudnienia oraz przyjazna atmosfera pracy
-Szukamy konkretnych osób nastawionych na to, że po okresie próbnym zostają i pracują na stałe
-Współpraca ze stałą stabilną wieloletnią załogą na której można polegać, którzy chętnie wspierają nowego pracownika
-Podwyżki stażowe
Miejsce pracy: Szabda 120, 87-300 Brodnica
RODO
Prosimy w CV o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.
Dodatkowo informujemy:
"Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest firma AUTO-TYLICE z siedzibą w Szabda 120 87-300 Brodnica. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt.6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Panu/ Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne"

  • Praca Brodnica
  • Pracownik fizyczny Brodnica
  • Pracownik biurowy Brodnica
  • Pracownik produkcji Brodnica
  • Brodnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055