Praca Pomocnik Elektryka
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Solvest Sp. z o.o.
23. 4. 2024

Zapraszamy do współpracy firmy podwykonawcze oraz pojedyncze osoby na zasadach B2B. Stałe zlecenia na terenie Niemiec

Zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach biurowych, centrach handlowych ,obiektach przemysłowych
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż okablowania
  • Montaż oświetlenia
  • Montaż oraz podłączenia rozdzielnic NN

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Dyspozycyjność
  • Brak nałogów
  • Uprawnienia elektryczne SEP (mile widziane)
  • Uprawnienia UDT (mile widzialne)
  • Chęć i zaangażowanie do pracy

Oferujemy

  • Stabilne długoterminowe zlecenia na terenie Niemiec i Polski
  • Terminową płatność
  • Dla pojedynczych podwykonawców zakwaterowanie opłacane przez Nas
  • Dla Firm pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Kierowników na terenie budowy
  • Transport z PL do DE firmowymi autami (dla pojedynczych podwykonawców)
  • Zjazdy do Polski co weekend

  • Osoby oraz Firmy zainteresowane proszę o kontakt:
  • Dział inwestycji +48 571 218 201
  • Dział techniczny pytania szczegółowe +48 504 608 467
  • email:
  • email:

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Szczecin
  • Elektryk Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190