Praca Pajęczno - Obsługa maszyn | 6:00 - 15:00
  • Pajęczno
Pajęczno, Pajęczno, Łódzkie, Polska
RCR JOBS sp. z o.o.
2. 10. 2024

Firma miesząca się w miejscowości Nowe Gajęcice, zajmująca się przetwórstwem warzyw i owoców zatrudni operatorów maszyn.

Opis stanowiska:

  • Obsługa pastylizatora + mile widziane uprawnienia UDT

lub

  • Obsługa zakręcarki, foliarki itp

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn
  • Chęci do nauki i poszerzania wiedzy
  • Mile widziana Książeczka Sanepidowska

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku 6:00 - 15:00 (sobota dla chętnych)
  • Stawka: min. 30,50zł/h
  • Lokalizacja: Nowe Gajęcice

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

(KRAZ) 25663

  • Praca Pajęczno
  • Operator maszyn Pajęczno
  • Pajęczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849