Praca Pabianice - magazyn (Kobiety, Mężczyźni)
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
18. 9. 2024

Firma z siedzibą w Pabianicach zajmująca się produkcją ozdób zatrudni osoby na stanowisko pracownika magazynowego

Opis stanowiska:

  • Rozładunek towaru
  • Czynności magazynowe
  • Załadunek towaru na ciężarówkę/bus

Wymagania:

  • Chęci do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w prach magazynowych
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Praca 2-zmianowa 6-14  14-22
  • Stawka: 28,10zł/h
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Praca w zgranym zespole
  • Lokalizacja: Pabianice

(KRAZ) 25663

  • Praca Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584