Praca Opiekunka w Klubie Dziecięcym Mali Europejczycy w Łodz
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Centrum Edukacyjne Discovery
30. 4. 2024

Centrum Edukacyjne Discovery zatrudni opiekunki do nowego Klubu Dziecięcego „Mali Europejczycy”
Poszukujemy osób czułych i pozytywnie nastawionych do małych dzieci, kreatywnych, cierpliwych, odpowiedzialnych, komunikatywnych.
Lokalizacja: Łódź, centrum
Wymagane kwalifikacje/ dokumenty:
- niekaralność, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- stan zdrowia pozwalający na pracę z małymi dziećmi,
- mile widziane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi.
Zakres obowiązków:
- zapewnienie dzieciom opieki zbliżonej do warunków domowych,
- wykonywanie codziennych czynności higieniczno-opiekuńczych związanych z opieką nad dziećmi: karmienie, mycie, układanie do snu, przewijanie.
Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 (według grafiku),
- umowę zlecenie,
- pracę w świeżo wyremontowanej, nowoczesnej palcówce w centrum Łodzi,
Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV przez aplikuj
lub kontakt mailowy - www.cedlodz.pl
Proszę o dodanie do cv klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Praca Łódź
  • Opiekunka Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030