PRACA: Operator wózka widłowego
  • Tychy
Tychy, Tychy, Silesian Voivodeship, Polska
fajnarobota.pl
27. 9. 2024
4 000,00 - 5 000,00 zł miesięcznie netto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Poszukujemy operatora wózka widłowego dla zagranicznego klienta, który rozpoczyna swoją działalność w Polsce. Firma jest liderem rozwiązań ekologicznych w branży automotive.
Osoby bez uprawnień również mile widziane - przewidujemy szkolenia oraz inne stanowiska pracy.
Wymagania stanowiska
- uprawnienia do operowania wózkiem widłowym - doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok - chęć do pracy fizycznej (okazjonalne przenoszenie elementów o wadze ok. 10kg) - j. angielski na poziomie komunikatywnym - obsługa maszyn będzie w języku angielskim - mile widziane - doświadczenie w operowaniu maszynami CNC
Oferujemy
- umowa o pracę na czas nieokreślony - wynagordzenie w wysokości 4000 - 5000 zł netto/ miesiąc (w zależności od przypisanych obowiązków oraz doświadczenia) - praca od poniedziałku do piątku po 8 h dziennie - praca na 1 zmianę (możliwość rozwinięcia do 2-3 zmian w przyszłym roku) - możliwość przyuczenia do obsługi specjalistycznych maszyn grzewczych - szkolenia i wyjazdy zagraniczne.

  • Praca Tychy
  • Operator Tychy
  • Operator koparki Tychy
  • Operator maszyn Tychy
  • Operator wózków widłowych Tychy
  • Operator maszyn budowlanych Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210