Praca: Operator koparki
  • Katowice
Katowice, Katowice, Polska
fajnarobota.pl
7. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Specjalistyczna firma działająca w obszarze usług prac ziemnych, rozbiórek, a także transportu obiektów ponadgabarytowych poszukuje do pracy na terenie Katowic i okolic - operatora koparki klasy III.Twoje obowiązki:
  • Prace ziemne i budowlano-drogowe.
  • Obsługa koparki kl. III (mile widziana kl. I)
  • Nadzór nad stanem technicznym powierzonego sprzętu.
  • Przestrzeganie zasad BHP.
  • Wykonywanie wykopów oraz równanie terenu.
  • Praca przy drogach, w tym kierowanie ruchem i ustawianie oznakowania.
  • Montaż instalacji w technologii bezwykopowej i prace przy sieciach wodno-kanalizacyjnych.

Wymagania stanowiska

  • Uprawnienia do obsługi koparki kołowej oraz gąsienicowej.
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość do pracy również poza maszyną (np. kierowanie ruchem).
  • Umiejętność pracy w zespole i dbałość o powierzony sprzęt.
  • Zaangażowaie i chęć do pracy.
Mile widziane:
  • Prawo jazdy kat. C+E.

Oferujemy

  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Umowę o pracę na stałe.
  • Pracę od poniedziałku do piątku (okazjonalnie soboty).
  • Pracę po 10 - 12h/ dobę, w systemie zmianowym.
  • 27,00 - 33,00 PLN netto/h.
  • Doszkalanie na inne maszyny.

  • Praca Katowice
  • Operator koparki Katowice
  • Operator Katowice
  • Operator maszyn Katowice
  • Operator maszyn budowlanych Katowice
  • Operator wózków widłowych Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544