Praca OD ZARAZ w magazynie z narzędziami i sprzętem AGD | prawo jazdy kat. B
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Silesian Voivodeship, Polska
OTTO Work Force
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Będziesz zajmować się przede wszystkim pakowaniem narzędzi i elektronarzędzi, które z centrum dystrybucyjnego w Gliwicach wysyłane są do klientów z Europy Środkowo-Wschodniej.

WYMAGANIA:
  • wymagane prawo jazdy kat. B

  • motywacja do pracy

OFERUJEMY:
  • Wygodny, 2-zmianowy grafik pracy
  • BEZ NOCNYCH ZMIAN (praca w godzinach 6:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Cotygodniowe wypłaty
  • Możliwość wyrabiania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • Dofinansowanie do obiadów (co miesiąc karta na 100 zł)
  • Dogodna lokalizacja pracy
  • Przyjazny zespół

  • Praca Gliwice
  • Kat Gliwice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gliwice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gliwice
  • Doradca podatkowy w Polsce Gliwice
  • Specjalista ds. kadr i płac Gliwice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gliwice
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gliwice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gliwice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gliwice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851