Praca od zaraz - Pracownik Produkcyjny
  • Kraśnik
Kraśnik, Kraśnik, Lubelskie, Polska
Spółdzielnia Jedność
17. 9. 2024

Jesteśmy firmą produkcyjną istniejącą na rynku od 1950 roku. Zajmujemy się produkcją tub aluminiowych i w tej branży zajmujemy czołową pozycję. Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy pracowników do pracy w Dziale Produkcji.
Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac produkcyjnych według bieżących planów działu,
• Pakowanie towaru,
• Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy,
• Współpraca z pracownikami działu,
Nasze oczekiwania:
• Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym,
• Rzetelność i odpowiedzialność,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
• Chęć zdobywania wiedzy,
Wymagane:
Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
Mile widziane:
• Doświadczenie w pracy na produkcji,
Oferujemy:
• Umowę o pracę na pełen etat,
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji,
• Zdobycie cennego doświadczenia,
Prosimy o zamieszczenie klauzuli w dokumentach aplikacyjnych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Spółdzielnia Jedność z siedzibą w Kraśniku, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

  • Praca Kraśnik
  • Pracownik biurowy Kraśnik
  • Pracownik produkcji Kraśnik
  • Pracownik fizyczny Kraśnik
  • Kraśnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584