PRACA od zaraz: Pracownik Ochrony BIAŁYSTOK
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
28. 3. 2024

Firma KONSALNET zatrudniająca 20 tys. pracowników, wykorzystuje flotę ponad 1200 samochodów (w tym ponad 500 pojazdów do transportu wartości pieniężnych), dysponuje oddziałami i biurami na terenie całego kraju. Uzyskała szereg rekomendacji, certyfikatów, nagród i wyróżnień - m. in. ISO, AQAP, APC, BVQ, tytuły Solidna Firma, Solidny Partner.

Zapewniamy ochronę fizyczną ponad 3.700 obiektów, usługi monitoringu świadczymy dla ok. 64.000 tysięcy obiektów stacjonarnych i 11.000 pojazdów. Wśród naszych Klientów są między innymi największe banki w Polsce, sieci handlowe, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej, strategiczne obiekty i firmy przemysłowe, a także jednostki wojskowe.

Zatrudnimy Pracownika Ochrony na obiekt drogeryjny

Lokalizacja: Białystok, ul. Świętojańska

System godzinowy: 9:00 - 21:00

Zadania:

  • Dbanie o bezpieczeństwo klientów i pracowników
  • Interweniowanie w sytuacjach łamania zapisów procedur oraz przepisów prawa
  • Zabezpieczanie towaru
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Wykonywanie poleceń przełożonych w ramach powierzonych zadań

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Zaangażowanie
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • 27.70zł brutto/h
  • Umowa zlecenie
  • Praca w wymiarze ok. 140 godzin /miesiąc
  • Praca w dni robocze od poniedziałku do soboty (dni pracujące zależne od grafiku), możliwa praca w niedziele handlowe
  • Święta i niedziele niehandlowe wolne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Bezpłatną Opiekę Medyczną
  • Możliwość awansu wewnętrznego i zewnętrznego
  • Możliwość szkoleń i podniesienia kwalifikacji zawodowych
  • Środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny pod numerem 8.8.5.8.7.8.1.6.5. od poniedziałku do piątku między 8:00 a 16:00

  • Praca Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Technik ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Białystok
  • Specjalista ds. ochrony danych Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Pracownik kolei Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714