Praca od ZARAZ! Pakowanie - Stryków - BEZPŁATNY TRANSPORT
  • Stryków
Stryków, Stryków, Łódzkie, Polska
e-work HR Conpany Poland Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Agencja pracy tymczasowej e-work HR Company Poland (491) dla jednego ze swoich klientów poszukuje pracownika na stanowisko:
CZYNNOŚCI POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU
Miejsce pracy: Sosnowiec Pienki /k. Strykowa
Obowiązki:
Pakowanie, sortowanie, kompletowanie
Utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego linii produkcyjnej
Proste prace magazynowe
Wymagania:
Chęć do pracy
Zdolności manualne
Pełnoletność
Dokładność i spostrzegawczość
Oferujemy:
Elastyczne warunki zatrudnienia - umowa zlecenie
Stawkę godzinową 18,30 zł brutto/dzień, 19,30 zł brutto/noc (dla uczniów/studentów stawka netto)
Terminową wypłatę wynagrodzenia
Bezpłatny transport do pracy
SMS „ STRYKÓW” 501-700-596; 537-100-675
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”. Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

  • Praca Stryków
  • Stryków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045