Praca Od Zaraz-Bezpłatny Dojazd dla Każdego-UoP/Aplikuj(M/K)!
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
AAS sp. z o.o.
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Pracownik Produkcji- Ruda Śląska - Bezpłatny Dojazd

Aktualnie poszukujemy: operatorów wsparcia produkcji! Oferta dla Pań i Panów!

Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "Ruda Śląska" na numer 725-252-582 a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY!

Czekamy na Wasze aplikacje!!!

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Zaangażowania

Czekamy właśnie na Ciebie !

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn
  • Wykonywanie nadruków zgodnie z wymaganiami klienta
  • Kontrola zgodności wyrobu

Nasza propozycja:

  • Umowa o pracę tymczasową z naszą agencja
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bezpłatny dojazd do pracy z Chorzowa oraz z Rudy Śląskiej
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie zasadnicze 4300 zł brutto
  • Premia produkcyjna 300 zł brutto
  • Dodatki kodeksowe
  • System zmianowy
  • Dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Wzbogacone dodatki weekendowe
  • Możliwość rozwoju

  • Praca Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293