Praca od zaraz - bez doświadczenia - pomocnik maszynisty offsetowego
  • Piła
praca od zaraz - bez doświadczenia - pomocnik maszynisty offsetowego
Piła, Piła, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Szukasz pracy na produkcji, ale nie masz doświadczenia? Mamy dla Ciebie pracę jako pomocnik maszynistyw Colours Factory - wszystkiego Cię nauczymy!

Wyślij SMS o treści POMOCNIK pod numer podany w ogłoszeniu, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy o szczegółach oferty.

Zadania

  • dostarczanie surowca aby zapewnić ciągłości pracy maszyny
  • wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych maszyn (smarowanie, czyszczenie)
  • składowanie i zabezpieczenie wyrobu gotowego na hali produkcyjnej
  • utrzymanie czystości na stanowisku pracy, zgłaszanie usterek, awarii maszyn

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oczekujemy

  • samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • punktualności
  • komunikatywności

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatny urlop, opłacone składki ZUS)
  • pracę w systemie równoważnym po 12h (dwie zmiany: 7-19, 19-7) - dzięki temu systemowi masz więcej dni wolnych w miesiącu lub 4 brygadówka po 8h
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia na czas
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • pakiet dodatków Randstad Plus w przystępnej cenie: m.in. karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki na zakupy online, do restauracji lub kina

  • Praca Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080