PRACA OD ZAEAZ - DOJENIE DLA PARY w NIEMCZECH
  • Przemyśl
Przemyśl, Przemyśl, Podkarpackie, Polska
HR EUROPA
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Witam!
Szukamy pary do pracy przy dojeniu krów na gospodarstwie mlecznym do miejscowości 99837 Werra–Suhl–Tal (Turyngia)
???? - 450 krów, karuzela.
Co oferujemy: Stabilne zatrudnienie na pełen etat Wynagrodzenie: 2200-2400€ Brutto Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne Zwrot kosztów za dojazd do Niemiec - 120€ Darmowe zakwaterowanie: osobne mieszkanie Bliskość do pracy: Mieszkanie znajduje się zaledwie 500 m od gospodarstwa
Obowiązki: Dojenie krów, prace porządkowe, karmienie i pojenie Opieka nad cielakami: Pomoc przy opiece i karmieniu
Jeśli szukacie pracy od zaraz i macie doświadczenie w dojeniu, prosimy o kontakt: 731 953 175 (WhatsApp)
#Pracanagospodarstwie #DojenieKrów #Pracawniemczech #OpiekaNadZwierzetami #Zakwaterowanie #Niemcy

  • Praca Przemyśl
  • Przemyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648