Praca od Zabrze, Gliwice od zaraz! Produkcja, bez doświadczenia !
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Job Impulse Polska Sp. z o.o.
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Job Impulse Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Katowice
Pracodawca
Dodano
06.06.2024
Numer referencyjny
L/2024/06/06/AM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • produkcja rur i kształtek

  • obsługa maszyn produkcyjnych

  • montaż systemów alarmowych

WYMAGAMY:

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • dyspozycyjność w systemie 3 zmianowym

OFERUJEMY

  • umowę o pracę tymczasową

  • pracę w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

  • wynagrodzenie 4500 zł br/msc

  • premie frekwencyjną do 200 zł br/msc

  • premie indywidualną do 666 zł br/msc

  • kartę multisport

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie dodatkowe grupowe

Job Impulse Polska (APT 3000) to jedna z wiodących agencji zatrudnienia.

Od 17 lat dbamy o komfort i zadowolenie naszych pracowników, zapewniając im stabilną pracę u solidnych pracodawców. Poleca nas 99% pracowników!

Dołącz do grona zadowolonych pracowników i pozwól nam o siebie zadbać!

  • Praca Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080