Praca Niemcy, produkcja, magazyny - praca również dla par, bez języka
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca na produkcji lub na magazynie przy pakowaniu towaru.
  • Kontrola jakości oraz inne prace pomocnicze niewymagające doświadczenia ani znajomości języka.

WYMAGANIA:
  • Oczekujemy gotowości do pracy w systemie 2- lub 3-zmianowym (w zależności od konkretnej oferty); oferty kierowane są głównie do osób mobilnych (dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, w przypadku par lub grup oczywiście wystarczy 1 kierowca/ 1 samochód na parę/ grupę). Znajomość języka oraz doświadczenie nie jest konieczne.

OFERUJEMY:
  • Oferujemy każdorazowo UMOWĘ O PRACĘ NA PEŁEN ETAT (gwarantowana ilość godzin!), w pełni wyposażone zakwaterowanie (max. pokoje 2 os. z darmowym internetem i miejscem parkingowym), atrakcyjne wynagrodzenia godzinowe i szereg premii & benefitów, stała pomoc polskiego opiekuna projektu.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 158
20 848