Praca Niemcy! Stolarz/ Allrounder
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Tempuskontor GmbH
23. 3. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Kim jesteśmy
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy „Dla tych, którzy chcą więcej“. Chcemy dać więcej – więcej elastyczności, więcej zasobów ludzkich, więcej zadowolenia oraz więcej możliwości planowania. To dzięki naszej fundamentalnej wiedzy zawodowej oraz dogłębnej znajomości branży udało nam się znaleźć idealną kombinację dla każdej ze stron – zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.
Oferujemy
• niemiecką umowę na czas nieokreślony z przyszłościowym pracodawcą
• pewne i atrakcyjne wynagrodzenie według umów taryfowych BAP oraz świadczenia dodatkowe, jak np. pracownicze programy emerytalne
• W zależnosci od znajomości języka niemieckiego:
16,00€ (A2) – 18,00€ (B1-B2) brutto + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
• nadgodziny wypłacamy w formie dodatkowych dni wolnych od pracy lub wraz z wynagrodzeniem
• dodatki urlopowe i świąteczne zgodnie z umową taryfową
• przyjazną, profesionalną i polskojęzyczną opiekę ze strony naszych pracowników
• zwrot kosztów podróży za przyjazd oraz kosztów za odzież roboczą
premia za polecenie w wysokości 200€
Miejsce pracy: w pobliżu Bayreuth/ Bad Dürrheim / Regensburg/ Bamberg
Twoje obowiązki
Jako Stolarz:
prace stolarskie przy kamperach/jachtach
montaż mebli
obróbka drewna, cięcie drewna materiałoznawstwo piłowanie, cięcie, klejenie obsługa prasy
Jako Allrounder:
Praca przy produkcji samochodow i przyczep kempingowych Np. wycinanie okien i drzwi
Umiejętność wykonywania prac ślusarskich
Obsługa maszyn - obsługa/wywoływanie programu
Sprawdzanie wyprodukowanych części
Kontrole wyrywkowe podczas produkcji
Rozwiązywanie problemów
Czas pracy: Zmiana poranna: 06:00 – 15:00
Nasze wymagania
sprawność manualna
kilkuletnie doświadczenie zawodowe( jeśli to możliwe w budowie łodzi i jachtów) badz doswiadczenie zawodowe w pracach jako: Monter/ ślusarz/ posadzkarz i/lub mechanik
Dodatkowo:
• posiadasz prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
• posiadasz podstawowe znajomości języka niemieckiego (min. A2)
Jako nowoczesna firma, charakteryzująca się płaskimi hierarchiami oraz swobodą działania i projektowania, oferujemy Tobie możliwość do pełnego rozwinięcia swoich umiejętności. Wykorzystaj tą szansę i znajdź z Tempuskontor pracodawcę, który Cię doceni!
Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? Nie czekaj zbyt długo! Wyślij nam swoje CV!
Czekamy na Ciebie!
Kontakt:
przez formularz Lento.pl / www.tempuskontor.de/ tel. +49 160 618 0735

  • Praca Oświęcim
  • Stolarz Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714