Praca - nauczyciel
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Przedszkole nr233 Zielony Domek
2. 3. 2024

Przedszkole nr233 Zielony Domek ul.Pazińskiego 11A w Warszawie, przyjmie nauczyciela wychowania przedszkolnego do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.
Obowiązki:
Prowadzenie zajęć dydaktycznych i wychowawczych w grupie przedszkolnej.
Prowadzenie konsultacji dla rodziców.
Przygotowywanie opinii o dziecku.
Podejmowania działań profilaktycznych.
Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.
Współpraca z rodzicami.
Wymagania:
Wykształcenie zgodne z Prawem Oświatowym: studia wyższe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne lub studia wyższe na dowolnym kierunku i studia podyplomowe w zakresie wychowania przedszkolnego oraz przygotowanie pedagogiczne.
Wysoka kultura osobista.
Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.
Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.
Oferujemy: Stabilne zatrudnienie. Umowę o pracę na czas nieokreślony. Wymiar etatu: 1 etat. Możliwość realizacji awansu zawodowego. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres
@ lub tel: 228120689

  • Praca Warszawa
  • Nauczyciel Warszawa
  • Nauczyciel akademicki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075