Praca na weekendy, zapewniamy transport do zakładu
  • Bytom
Bytom, Bytom, Śląskie, Polska
PowerJobs Sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:
• wynagrodzenie: 5000 zł brutto/mies. + premia regulaminowa do 500 zł/mies. + premia motywacyjna + dodatek za pracę w godzinach nocnych;
• program benefitów (dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej Luxmed, ubezpieczenia grupowego);
• pracę w weekendy i święta po 12 h (I zmiana 7.00-19.00, II zmiana 19.00-7.00);
• elastyczny grafik - możliwość dostosowania dni pracy do dyspozycyjności;
• zestawy obiadowe w cenie ok. 12 zł w restauracji na terenie zakładu czynnej 24h/dobę;
• premię za polecenie znajomego: 1500 zł brutto;
• bezpłatny dostęp na platformę do nauki języka angielskiego lub niemieckiego;
• bezpłatne autobusy pracownicze z miejscowości: Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Bytom, Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Poręba i Zawiercie;
• możliwość obejrzenia miejsca pracy przed zatrudnieniem.
Zadania:
• nadzór nad wybranym etapem produkcji;
• obsługa maszyn produkcyjnych;
• bieżąca kontrola jakości;
• prowadzenie prostej dokumentacji produkcyjnej.
Wymagania:
• doświadczenie w pracy związanej z produkcją - mile widziane;
• umiejętność obsługi programów pakietu MS Office;
• sumienność i dokładność;
• umiejętność pracy w zespole.
Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

  • Praca Bytom
  • Kurier (transport) Bytom
  • Pracownik na wysokościach Bytom
  • Specjalista ds. transportu Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388