Praca na WAKACJE w Biurze Ogłoszeń
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
SUNpress
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy na wakacje Studenta lub Studentki
OKRES ZATRUDNIENIA :
od 3 do 28 lipca 2023
osoby na stanowisko:
Specjalista ds. obsługi Klienta Internetowego i stacjonarnego
Praca na 3/4 etatu ( 9.00-15.00)
Zakres obowiązków:
- Wycena zamówień złożonych przez stronę www lub e-mail.
- prowadzenie korespondencji e-mail z Klientem
- obsługa Klientów stacjonarnych w siedzibie firmy
Wymagania:
- umiejętności negocjacyjne,
- uprzejmość oraz profesjonalizm
- łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon
- zdolność szybkiego uczenia się
praca stacjonarna ok. Grabiszyńska / Zaporoska.
Dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.
Mile widziana znajomość języka angielskiego
umowa zlecenie.
Wynagrodzenie 25 zł netto/ h
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z informacją którym okresem zatrudnienia są zainteresowane.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik na wysokościach Wrocław
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Wrocław
  • Doradca podatkowy w Polsce Wrocław
  • Pracownicy uczelni w Polsce Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914