Praca na wakacje/pomocnik operatora - operator wózka widłowego
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Pomocnik Operatora - Operator Wózka widłowego

Studencie! Za Tobą egzamin maturalny? A może sesja na studiach już zdana? :)

Nowoczesna i największa na świecie firma produkcyjna gum do żucia poszukuje osób do pracy na stanowisku Pomocnik Operatora - operator wózka widłowego!

Nie trać czasu na szukanie pracy- u nas zaczniesz od ZARAZ!

Doświadczenie, rozwój, szybkie zatrudnienie- u nas to zdobędziesz.

Oczekujemy

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT
  • książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygad

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stawka 33 zł/h brutto, 39,60 zł/h brutto zmiana nocna + dodatki do pracy 4 brygady
  • premia kwartalna
  • dofinansowanie do posiłków, całodobowy dostęp do stołówki (kawa, herbata, owoce, słodycze dla każdego pracownika)
  • możliwość skorzystania z pakietów Randstad plus
  • możliwość dłuższej współpracy bezpośrednio z firmą

Zadania

W zależności od obszaru będziesz odpowiedzialny za pracę przy:

  • maszynach produkcyjnych/ pakujących,
  • dosypywanie składników,
  • wymianę aromatów,
  • prace porządkowe,
  • etykietowanie produktu lub inne proste prace produkcyjne,
  • obsłudze wózków widłowych.

  • Praca Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Pracownik na wysokościach Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570