Praca na wakacje dla studentów
  • łódzkie
łódzkie, łódzkie, Polska
GRUPA CONTRAIN
7. 5. 2024

Dla Naszego Klienta zajmującego się produkcją elektrozaworów i cewek poszukujemy uczniów oraz studentów, którzy są zainteresowani podjęciem pracy na okres wakacyjny.

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac montażowych na podstawie rysunku technicznego,
  • obsługa narzędzi pomiarowych,
  • kontrola jakości wytwarzanych komponentów,
  • raportowanie wykonywanych zadań,
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od czerwca,
  • możliwość pracy na 2 lub 3 zmiany,
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • zarobki od 4550-5300 brutto miesięcznie,
  • dodatek za pracę w nocy 20%,
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego,
  • zaliczenie praktyk zawodowych,
  • pracę w miłym i przyjaznym zespole,
  • profesjonalną obsługę administracyjną w trakcie zatrudnienia.

Agencja zatrudnienia nr 5612

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293