Praca na stacji paliw Witospol Wadowice Górne - Student
  • Wadowice Górne
Wadowice Górne, Wadowice Górne, Podkarpackie, Polska
Witospol sp. z o.o.
18. 9. 2024

Poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby do pracy na stacji paliw Witospol w Wadowicach Górnych
Praca polega na wsparciu naszego zespołu w zadaniach związanych z działalnością stacji paliw.
Oferujemy: - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia, - dofinansowanie do karty sportowej MULTISPORT, - szkolenie od podstaw i wsparcie, - przyjazną atmosferę pracy, - elastyczny czas pracy,
Zakres obowiązków: - zaopatrywanie sklep w towar, - eksponowanie towaru, - prowadzenie akcji marketingowych, - sprawdzanie towarów pod względem przydatności do spożycia, - inwentaryzacja towarów, - kontrola stanów magazynowych, - obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy, - obsługa kasy fiskalnej,
Wymagania: - status studenta - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole - doświadczenie w sprzedaży detalicznej - łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych - odpowiedzialność, zaangażowanie - mile widziane doświadczenie na stacji paliw
Stawka wynagrodzenia 28,10 zł brutto /1 h.

  • Praca Wadowice Górne
  • Wadowice Górne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584