Praca na produkcji! Umowa o pracę! Wolne weekendy!
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, Lubelskie, Polska
EWL S.A.
8. 3. 2024

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.
Szukasz stabilnej pracy aby nie martwić się o przyszłość swoją i swojej rodziny?
Obecnie dla naszego Klienta- Lidera wśród Pracodawców w Świdniku i okolicy poszukujemy:
Pracowników produkcji
Pracodawca oferuje:
- Umowę o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia u Klienta już po 3 miesiącach;
- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z tradycjami;
- Atrakcyjne wynagrodzenie;
- Korzystny system premiowy;
- Wolne weekendy;
Zakres obowiązków:
- Montaż gotowych części i podzespołów;
- Korzystanie z narzędzi pomiarowych i elektronarzędzi;
- Kontrola jakości przebiegu montażu;
- Utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
Wymagania pracodawcy:
- Znajomość rysunku technicznego;
- Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
- Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.
Zainteresowała Cię powyższa oferta? Nie czekaj wyślij swoje CV!
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do EWL SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w: Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami.

  • Praca Świdnik
  • Pracownik produkcji Świdnica
  • Pracownik produkcji Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315