Praca na produkcji / Słowacja - bez doświadczenia
  • Jabłonka
Jabłonka, Jabłonka, Małopolskie, Polska
MK Job
5. 9. 2024

Poszukujesz pracy blisko polskiej granicy bez doświadczenia? Aplikuj już dziś!
Stanowisko: Pracownik produkcji
Możliwa data rozpoczęcia: 06.09.2024 !
Miejscowość: Słowacja (Námestovo)
Zakres obowiązków:
- Obsługa linii produkcyjnej zgodnie z odbytym szkoleniem
- Prace manualne związane z produkcją mniejszych elementów samochodu
- Kontrola jakości oraz segregacja wykonanych elementów
- Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania stanowiska:
- Chęci do podjęcia pracy
- Gotowość do pracy w trybie zmianowym
- Zdolności manualne oraz dokładność
- Odpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz jej efekty
Oferujemy:
- Umowa o pracę z płatnym urlopem i L4 (jak w Polsce)
- Wynagrodzenie przy 160 h miesięcznie 800 euro netto (ok 3500 zł netto) + 4,50 euro/dziennie zwrot za dojazd
- Możliwość podwyżki oraz awansu zawodowego!
- Dopłata do posiłków
- Możliwe zakwaterowanie płatne 7 euro/dzień
- Pracę w systemie zmianowym
- Przeszkolenie oraz wdrożenie na stanowisko pracy
Każdą osobę zainteresowaną pracą zapraszamy do kontaktu poprzez portal Lento, SMS lub połączenie!
Tel.: 536-752-555

  • Praca Jabłonka
  • Pracownik produkcji Jabłonka
  • Jabłonka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567