Praca na produkcji od zaraz | Radzymin, Legionowo, Nowy Modlin
  • Radzymin
Radzymin, Radzymin, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
8. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów do pracy na produkcji od zaraz.

Lokalizacje: Radzymin, Legionowo, Nowy Modlin

Poszukujemy:

Operatorów maszyn produkcyjnych

Pracowników fizycznych do pomocy na produkcji

Magazynierów

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola nad procesem produkcyjnym
  • dbanie o czystość w miejscu pracy
  • kontrola jakości wyrobów
  • prace magazynowe

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji (minimum rok)
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wykonania
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia + system premiowy
  • szeroki pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach

  • Praca Radzymin
  • Pracownik produkcji Radzymin
  • Radzymin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238