Praca na produkcji, głównie siedząca STRYKÓW- 30-36zł/h !!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
GiGroup
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Praca na produkcji, mile widziane Panie
Nowoczesny zakład zaprasza nowych pracowników :)
Lokalizacja Stryków
Oferujemy:
umowę o pracę tymczasową
stawkę 30,00 po 3 m-cach 30,50 zł br./h
premia 10%
stawka nocna 36,00 po 3 m-cach 36,50 zł br./h
dofinansowanie do posiłków
premie roczne
darmowy transport z wielu miejscowości
praca w systemie 3 zmianowym 6:00-14:00-22:00-6:00
Zadania:
montaż drobnych elementów na podstawie instrukcji
praca głównie siedząca
Wymagania:
mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
dobry wzrok
gotowość do pracy w systemie 3 zmian
Darmowy transport z: Łowicz, Głowno, Łęczyca, Ozorków, Zgierz, Łódź, Konstantynów Łódzki, Brzeziny czy Koluszki.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Łódź
  • Pracownik na wysokościach Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536